Heal Me Tour ve Dr. Ferhat Kayan

Bu yazı, tamamen şahsi görüşümü içermektedir.

12 Ocak 2022 tarihinde Heal Me Tour’dan Simge Köksal bana bir referans aracılığı ile ulaşmış olup, Heal Me Tour ( healmetour.com ) internet sitesi için 19 adet başlığa yazı yazılması gerektiğini iletti. Kendilerinin daha önce bu yazıları yazdırmaya çalıştıklarını fakat verim alamadıklarını veya yazıları yazacak olan kişilerin yarıda bıraktıklarını söyledi.

Aynı gün (12 Ocak 2022) içerisinde kendilerine mail yoluyla teklif iletip 19 adet başlığın ücretini, teslim tarihini, revize durumunu ve örnek yazı ileteceğimizi belirttik. Örnek yazıyı beklediklerini ilettiler.

17 Ocak 2022 tarihinde mail ile örnek yazıyı iletmemizden 4 dakika sonra yazıyı beğendiklerini, daha önce dönüş yapacaklarını fakat unuttuklarını ve teslim tarihinden ötürü çalışamayacağımızı ama ileride internet sitelerine yazılması gereken içerik vs. için çalışabileceğimizi ilettiler. Kendilerine yazıları 3 günde 1 yazı olacak şekilde iletebileceğimizi ve çözüm yolu sunmaya çalışmama rağmen red cevabı aldık.

Tek taraflı bir durum olduğu için örnek yazının ücretini talep etmemiz üzerine ise örnek yazıya hiçbir yerde ödeme yapılmadığını ve ödeme yapmayacaklarını ilettiler. Ayrıca yazışmaların devamında yazıyı da beğenmediklerini ilettiler.

Durum bundan ibarettir. Sektörde olan meslektaş ve diğer kişi veya firmaların Heal Me Tour ve Dr. Ferhat Kayan ile çalışmadan önce bu yazıyı kendilerine iletmeleri rica olunur.

Kendimize kişisel not: Ön ödeme almadan işe başlama.

Firma ve kişilerle yaşadığımız deneyimlerimi(zi) Firma & Kişiler kategorisi altında topluyorum.

Yorum Yapın